درباره ما

کمپین ۱۱ ایران

توی کمپین یازده ایران قراره در مورد یک چیز صحبت کنیم. اگر معلولین در اجتماع نیستن، این اشکال من و اشکال ماست.با ایجاد امکانات شهری معجزه نمیشه، نگاه مردم و جایگاه معلولین تصحیح نمیشه. چه بسا امکانات معلولین هم توی هیاهوی شهر گم بشه.ما دنبال این هستیم که یادآور بشیم اگر یازده درصد ایرانی ها بخوان به حق خودشون برسن، و راحت تر در اجتماع حاضر بشن، نیاز به تغییر نگرش من و شما دارند. ما توی این کمپین دنبال این هستیم که وظیفه من و شما در خصوص 11 درصد هموطنانمون چیه؟

 

این روزها ما دوستداران حوزه فناوری و فعالیت‌های اجتماعی دست به دست هم داده‌ایم تا با راه‌اندازی کمپینی به نام "11 ایران"، فرهنگ تعامل با 11درصد جمعیت جامعه معلول ایرانی را نهادینه کنیم تا کمک کنیم آنها بیشتر در جامعه دیده شوند و فرصت ایفای نقش در جامعه بیابند.
هر کدام از ما می‌توانیم با "عضویت" درکمپین 11 ایران، وارد این حرکت حمایتی شویم و به‌صورت کاملا رایگان با ثبت نام در آن خود را به عنوان سفیر حامی این کمپین معرفی نماییم. به این طریق در ذهن‌مان و برای مملکت و مردم‌مان متعهد می‌شویم که حداقل با آگاه‌سازی همه‌جانبه در دایره ارتباطی پیرامون خودمان، حرمت‌گذاری به این جامعه 11 درصدی از کل جمعیت ایران را انجام دهیم و با این فعالیت دسته‌جمعی قدمی بلند در حوزه آگاه‌سازی این امر حیاتی برداریم.
اگر همه مردم ایران یعنی میلیون‌ها نفر به این کمپین ملحق شوند و متعهدانه در تبلیغ این کمپین و توانمندسازی حضور معلولین در جامعه مشارکت نمایند، انرژی شگرفی را در این زمینه پدید می‌آورند که در یک مسیر و با تمرکز روی این موضوع می‌توان آینده خوب و روشنی را برای این جامعه دوست‌داشتنی فراهم کرد.
لطفا دوستانتان را هم با کلیک روی منوی "دعوت از دوستان" به عضویت در این کمپین دعوت نمایید و با دنبال کردن صفحات اجتماعی ما در فیسبوک، اینستاگرام، تلگرام و آشنایی با فعالیت‌ها و به اشتراک‌گذاری آنها، در این امر ما را یاری فرمایید.
برای ترویج این کمپین می‌توانید مطالب، عکس‌ها و ویدئوهای خود را در صفحات اجتماعی با هشتگ #11iran و منشن کردن@11iran انتشار دهید.
علاقه‌مندان به حضور و مشارکت در برنامه‌های مختلف کمپین می‌توانند از طریق منوی "همراهی با ما" زمینه فعالیت و نوع همراهی خود را مشخص نمایند.

کمپین ۱۱ ایران

روش های حمایت از کمپین

  ثبت نام در وب‌سایت
  عضویت در شبکه‌های اجتماعی ۱۱ایران
  امضاء طومار