11 ایران

حامیان کمپین 89295 نفر

عنوان رویداد

11 ایران - اعلام خبر برگزاری کمپین 11 ایران برای جلب توجه جامعه نسبت به موضوع معلولیت در پنجمین گردهمایی مشتریان چارگون

اعلام خبر برگزاری کمپین 11 ایران برای جلب توجه جامعه نسبت به موضوع معلولیت در پنجمین گردهمایی مشتریان چارگون

به گزارش روابط عمومی موسسه همگام دامور درویشی، مدیرعامل موسسه نیکوکاری همگام در گردهمایی سالانه مشتریان شرکت چارگون با اعلام خبر برگزاری کمپین 11 ایران برای جلب توجه جامعه نسبت به موضوع معلولیت و مشکلات اجتماعی، شغلی، شهری و سایر معضلات معلولین ضمن دعوت از مشتریان چارگون برای حمایت از این کمپین گفت: بر اساس آخرین سرشماری، نزدیک به یک میلیون و پنجاه هزار نفر از هموطنانمان دچار معلولیت هستند که متاسفانه به دلایل مختلف از جمله نوع نگاه مردم، فقدان امکانات مناسب شهری، فرهنگی و ورزشی و .. کمتر دیده می‌شوند.
وی با بیان اینکه شهرهای ما برای معلولین مناسب سازی نشده‌اند تاکید کرد: متاسفانه شرایط برای این افراد به گونه‌ای است که آنها برای استفاده از خدمات سازمان‌ها، ادارات، رستوران‌ها، بازارها، خیابان‌ها، زیرگذرها، پله‌های عابران و … نیاز به همراه دارند یا اگر تنها باشند دچار آسیب می‌شوند.
به گفته وی، یک فرد دارای معلولیت در موفقیت آمیزترین حالت خود ۱۶ برابر یک فرد عادی امکان افسردگی دارد؛ چرا که او هر چقدر هم تلاش کند و بهترین باشد در جامعه محدود معلولین، بهترین است و مردم او را از خود نخواهند دانست.
وی برنامه آینده بهتر را نیز تلاشی برای ورود قدرتمند معلولین به بازار کار عنوان کرد و گفت: مجموع این تلاش‌ها، نقطه امیدی برای جلب توجه عموم جامعه به معلولین و مشکلات آنهاست. وی همچنین از امضای طومار کمپین #۱۱ایران خبر داد.
به اشتراک بگذارید

نظرات

نظر شما چیست؟